Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

POŻEGNANIE MŁODSZEGO INSPEKTORA BARTŁOMIEJA KARCHA

W rawskiej komendzie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki pożegnał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej – młodszy inspektor Bartłomiej Karch. Komendant służbę w Rawie Mazowieckiej pełnił od blisko pięciu lat. Teraz będzie kierował łowicką jednostką.

Uroczystość pożegnania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej odbyła się w sali odpraw rawskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej inspektor Anna Dyśko, w imieniu policjantów i pracowników cywilnych, pogratulowała i podziękowała młodszemu inspektorowi Bartłomiejowi Karchowi za efektywne realizowanie nałożonych zadań i służenie doświadczeniem młodszym funkcjonariuszom.

Panie Komendancie dziękujemy za wsparcie, jakie nam Pan okazywał, za to, że zawsze mogliśmy na Pana liczyć. Dziękujemy za serdeczność i nieocenioną pomoc. Zawsze będziemy Pana wspominać jako mądrego, ciepłego, wrażliwego przełożonego, który dla każdego z nas zawsze znalazł chwilę na rozmowę. Atmosfera, którą wspólnie tworzyliśmy, chwile, które wspólnie przeżyliśmy niech zawsze pozostaną w naszych pamięciach.

Życzymy powodzenia na nowej- zawodowej drodze życia.

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

mł. asp. Małgorzata Lewandowska


 

  • Pani Komendant przekazuje upominek swojemu zastępcy
  • Umundurowanie policjanci
  • Umundurowanie policjanci i przemawiający komendant