Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2016

  W środę, 20 lipca 2016 roku w sali Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej rawscy policjanci obchodzili swoje święto.

 2. Kolizja w Nowym Kurzeszynie

  W miejscowości Nowy Kurzeszyn doszło do kolizji toyoty awensis i ciągnika siodłowego mercedes z naczepą. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia.

 3. Szkolenie z zakresu działań antyterrorystycznych

  Dyrektorzy placówek oświatowych i pracownicy urzędów z terenu naszego powiatu uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym zasad postępowania w przypadku zagrożenia atakiem terrorystycznym.

 4. Odpowie za kradzież dostawczaka z towarem

  Rawscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który 19 sierpnia 2016 roku ukradł samochód fiat fiorino. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto. Jak się okazało, to nie jedyne przestępstwo na sumieniu tego podejrzewanego.

 5. Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

  Od 1 września 2016 roku rusza aplikacja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy będą mogli nanosić na nią swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w najbliżeszj okolicy.

 6. Powołanie na stanowisko Komendanta

  Z dniem 2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej podinsp. Annę Dyśko.

 7. Pożegnanie Komendanta

  W dniu 13 kwietnia 2016r., odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej insp. Jerzego Majewskiego. Obowiązki komendanta powierzono dotychczasowej Zastępcy Komendanta - podinsp. Annie Dyśko.

 8. Konkurs „Odblask – Świeć przykładem”

  Kuratorium Oświaty w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (Wydział Ruchu Drogowego), Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrowie Tryb., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie skierowanym do szkół podstawowych i gimnazjów na noszenie odblasków w drodze do i ze szkoły - „Odblask – Świeć przykładem”.

 9. Trafił do aresztu za posiadanie suszu roślinnego

  Rawscy policjanci zatrzymali mieszkańca Skierniewic, który posiadał znaczne ilości konopi. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 10. Pomiędzy warzywami uprawiał konopie indyjskie

  Łódzcy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową wspólnie z policjantami z komisariatu w Białej Rawskiej zlikwidowali plantację marihuany w jednej ze wsi w gminie Biała Rawska. Zabezpieczyli 277 gramów suszu, 9 roślin konopi, oraz urządzenia do uprawy.

Tagi

Akcja "Młody Bohater" zatrzyamny komendant punkty karne konkurs narkotyki szkolenie potrącenie dzielnicowy kardzież rozbójnicza święto policji konsultacje społeczne kolizja antyterroryzm niebieska karta zryw wakacje Turniej BRD zatrzymani zdarzenia drogowe poszukiwany Ograniczenie ruchu turyści służba analiza wypadek razem bezpieczniej upał BIP telefon bezpieczeństwa ułatwienia pożar bezpieczne wakacje przemoc w rodzinie kradzież samochodu zatrzymany sprawca kontakt powołanie osoby poszukiwane petycje kradzież bezpieczna woda uszkodzenie ciała Skargi i wnioski życzenia bezpieczeństwo plantacja nietrzeźwy kierujący środku odurzające komenda

Linki