Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. LEPIEJ GRAĆ NIŻ PIĆ I BRAĆ

  Pod takim hasłem rozegrany został I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej. Sportowej rywalizacji towarzyszyły inne atrakcje. Wszystko to w ramach Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Wszystko to w ramach programów :Dzielnicowy Bliżej Nas" i "Razem Bezpieczniej".

 2. Pierwszy dzień wiosny

 3. Dzień mężczyzn

  Z okazji Dnia Mężczyzn panie,na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Rawie Mazowieckiej, młodszym inspektorem Anną Dyśko, złożyły wszystkim panom serdeczne życzenia. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku i drobnego upominku.

 4. „I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Maz.” pod hasłem „Lepiej grać, niż pić i brać !!!”

  Zapraszamy do udziału 8-osobowe drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

 5. Wybuch w gorzelni

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy. Na skutek wybuchu zbiornika ciśnieniowego ranne zostały 3 osoby.

 6. Dzień Kobiet z dzielnicowymi z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej

  W ramach uroczystości z okazji Dnia Kobiet, w której uczestniczyli podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Rawskiej dzielnicowi mówili o bezpieczeństwie na drodze i rozdawali odblaskowe opaski.

 7. Jechał pod prąd drogą S8

  Rawscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który przejechał golfem pod prąd około 10 kilometrów trasą S8. Kierowca miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

 8. Konkurs "Policjanci w służbiehistorii"

  Komenda Główna Policji oraz Instytut Pamięci Narodowej zapraszają uczniów policyjnych klas mundurowych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Policji w czasach II Rzeczypospolitej i II wojny światowej oraz jej wkładu w odzyskiwanie przez Polskę niepodległości i odbudowę państwa polskiego.

 9. Policja poszukuje świadków

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej poszukują świadków zniszczenia zabytkowego pomnika na rawskim cmentarzu. Wszystkich, którzy posiadają informacje na ten temat prosimy o kontakt.

 10. Zatrzymani sprawcy rozboju

  Policjanci z Komisariatu w Białej Rawskiej zatrzymali dwóch sprawców rozboju. Mężczyźni dzień po zdarzeniu robili zakupy wykorzystując skradzione katy płatnicze.

Tagi

poszukiwany link dzielnicowy bliżej nas mapa zagrożeń apel kradzież z włamaniem kradzież bezpieczna droga do szkoły zatrzymany sprawca zatrzymani bezpieczeństwo na drodze odblaski turniej piłki nożnej rozbój spotkania narkotyki ruch drogowy święto policji zatrzyamny wypadek kolizja bezpieczny senior apelujemy Kampania nietrzeźwy kierujący prawa człowieka prewencja dzielnicowy profilaktyka spotkanie bezpieczne wakacje konferencja S8 szkolenie zatrzymani sprawcy konkurs wychłodzenie Mobilny Punkt Informacyjny życzenia MSWiA finał Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczeństwo potrącenie wypadek drogowy analiza PAB pobicie dzielnicowi przemoc w rodzinie

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas