Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2016

  W środę, 20 lipca 2016 roku w sali Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej rawscy policjanci obchodzili swoje święto.

 2. Wypadek na Fawornej

  W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do wypadku drogowego. Około godziny 00.25, 25 lipca 2016r, w Rawie na skrzyżowaniu ulic Fawornej i Słowcakiego doszło do wypadku drogowego.

 3. Trafił do aresztu za posiadanie suszu roślinnego

  Rawscy policjanci zatrzymali mieszkańca Skierniewic, który posiadał znaczne ilości konopi. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 4. Pobili klienta jednej ze stacji paliw

  Rawscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili klienta jednej ze stacji paliw. Pokrzywdzony zwrócił uwagę napastnikom, którzy awanturowali się przy kasie.

 5. Areszt za narkotyki

  Sąd Rejonowy na wniosek prokuratury zastosował tymczasowe aresztowanie wobec zatrzymanego przez policjantów 33-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości i udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających oraz uprawy konopi. Za przestępstwa te grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 6. Poranna kolizja na skrzyżowaniu

  Na skrzyżowaniu ulic Łowicka i Kolejowa w Rawie doszło do kolizji drogowej.

 7. Rozpowszechniali pornografię dziecięcą w sieci - CBŚP poszukuje pokrzywdzonych

  Międzynarodową sieć pedofilów liczącą kilkaset osób rozpracowali policjanci CBŚP z Poznania. Zatrzymanych zostało 15 mężczyzn w wieku od 17 do 46 lat. To mieszkańcy siedmiu województw w kraju, a także Norwegii i Irlandii. Funkcjonariusze CBŚP apelują o zgłaszanie się pokrzywdzonych w tej sprawie. Za zgodą sądu publikujemy wizerunki osób zatrzymanych.

 8. Powołanie na stanowisko Komendanta

  Z dniem 2 czerwca 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej podinsp. Annę Dyśko.

 9. Nietrzeźwy kierujący

  Rawscy policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, który kierując pod wpływem alkoholu nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Popełnił jeszcze inne wykroczenia.

 10. Pożar przy Batorego

  Przez kilka godzin policjanci zabezpieczali miejsce pożaru nowo budowanego bloku przy ulicy Stefana Batorego w Rawie.

Tagi

kontakt senior powołanie osoby poszukiwane nietrzeźwy kierujący turyści potrącenie służba punkty karne upał zryw przemoc w rodzinie pożar bezpieczne wakacje święto policji zatrzyamny życzenia kardzież rozbójnicza razem bezpieczniej kradzież z włamaniem Ograniczenie ruchu bezpieczeństwo bezpieczna woda analiza wakacje wypadek pożegnanie konkurs kradzież petycje narkotyki Turniej BRD plantacja pieszy komendant antyterroryzm Skargi i wnioski dzielnicowy uszkodzenie ciała telefon bezpieczeństwa szkolenie ułatwienia kolizja konsultacje społeczne zdarzenia drogowe BIP komenda niebieska karta zatrzymani środku odurzające

Linki