Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Bezpiecznie na rowerze. Finał Turnieju BRD

  Kręci mnie bezpieczeństwo. W Rawie inauguracja kampanii podczas finału Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 25 kwietnia 2017 roku od godziny 9.00 w hali sportowej Milenium i na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 . Zapraszamy.

 2. Nowy policjant w Rawie Mazowieckiej.

  Uroczyste ślubowanie policjantki, która wstąpiła w szeregi rawskiej policji.

 3. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Zachęcamy do udziału w Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu . Zgłoszenia do 18 kwietnia 2017r.

 4. Areszt za narkotyki

  Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował tymczasowe aresztowanie wobec 33-latka z Rawy, który posiadał około 28 gramów marihuany. Policjanci ustalili także, że mężczyzna ten sprzedawał środki odurzające innemu rawianinowi.

 5. Policjanci wyjaśniają, kto kierował matizem

  Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 25 i 27. Teraz wyjaśniają, który z nich kierował matizem, który uderzył w dwa zaparkowane pojazdy i odjechał z miejsca kolizji.

 6. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ

  Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w debacie społecznej pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” organizowanej w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Razem Bezpieczniej”.

 7. Zaginiony Bogusław Mirowski

  Policjanci z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej poszukują zaginionego Bogusława Mirowskiego

 8. Nigdy nie jeżdżę po alkoholu

  Wspólna akcja rawskiej policji i Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Zapraszamy jeszcze we wtorek i środę.

 9. Zatrzymani wandale

  Policjanci zatrzymali w trzech nastolatków, którzy powybijali szyby w koparce. Właściciel oszacował straty na ponad 2000 złotych.

 10. Szkolenie duchownych w Białej Rawskiej

  Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej przeszkolili duchownych z zakresu bezpieczeństwa na parafii. Szkolenie odbyło się w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Tagi

Turniej BRD bezpieczny senior profilaktyka wypadek Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa analiza PAB dzielnicowi apelujemy mapa zagrożeń S8 odblaski pobicie poszukiwany prewencja nietrzeźwy kierujący potrącenie spotkania dzielnicowy bliżej nas bezpieczeństwo na drodze zatrzymani sprawcy Kampania szkolenie rozbój święto policji zatrzyamny turniej piłki nożnej MSWiA środki odurzające nietrzeźwi kierujący ruch drogowy kradzież z włamaniem kolizja zatrzymani dzielnicowy kradzież wypadek drogowy prawa człowieka życzenia zatrzymany sprawca Mobilny Punkt Informacyjny konkurs przemoc w rodzinie bezpieczne wakacje finał bezpieczna droga do szkoły spotkanie apel narkotyki bezpieczeństwo

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas