Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Piszą o nas w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolicy

  Lokalna gazeta „Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy” w ostatnim swoim wydaniu opisała wystąpienie dzielnicowego na sesji Rady Miejskiej w Białej Rawskiej. Aspirant sztabowy Grzegorz Malarowicz mówił o nowej formule pracy dzielnicowego i KMZB. Zapraszał także na kolejne spotkania z dzielnicowymi.

 2. Wypadek drogowy w Matyldowie

  Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, w wyniku którego pasażerka trafiła do skierniewickiego szpitala. Przypominamy o konieczności dostosowania prędkości do warunków panujących na drogach.

 3. Rozmawiali z młodzieżą o cyberprzestępczości

  Dzielnicowi z rawskiej komendy wspólnie z policjantami zajmującymi się profilaktyką społeczną uczestniczyli w spotkaniach z uczniami najstarszych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej. Tematem były: cyberprzestępczość i bezpieczeństwo w Sieci.

 4. Spotkanie dzielnicowego z mieszkańcami wsi Byki

  Wybór sołtysa wsi był okazją do spotkania z mieszkańcami. Dzielnicowy Grzegorz Malarowicz mówił o bezpieczeństwie i Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa.

 5. Wypadki na drogach powiatu rawskiego

  Na drodze między Jajkowicami a Broniewem w gminie Sadkowice doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalają co było przyczyną śmierci kierowcy. W kolejnym zdarzeniu małżeństwo z obrażeniami ciała trafiło do rawskiego szpitala.

 6. Rozmawiali z przedszkolakami

  Dzielnicowi i policjanci zajmujący się profilaktyką spotykali się z przedszkolakami.

 7. Zatrzymani poszukiwani

  Dzięki dobremu rozpoznaniu dzielnicowy zatrzymał dwóch mieszkańców powiatu rawskiego, poszukiwanych do osadzenia w zakładzie karnym

 8. Śmierć pieszego na S8

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w którym zginął mężczyzna idący po drodze S8.

 9. O bezpieczeństwie na drodze, oszustwach "na wnuczka" i Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa na spotkaniu u bialskich senioróww

  Członkowie Związku Emerytów i Rencistów w Białej Rawskiej spotkali się z dzielnicowym

 10. Nowy policjant w Rawie Mazowieckiej.

  Uroczyste ślubowanie policjantki, która wstąpiła w szeregi rawskiej policji.

Tagi

link analiza PAB MSWiA bezpieczne ferie wychłodzenie wypadek drogowy konkurs potrącenie święto policji zatrzymani apel konferencja zatrzymany sprawca Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowi wypadek spotkanie bezpieczeństwo apelujemy dzielnicowy przemoc w rodzinie kolizja S8 profilaktyka zatrzymani sprawcy kradzież Mobilny Punkt Informacyjny odblaski narkotyki spotkania wakacje poszukiwany mapa zagrożeń pobicie rozbój kradzież samochodu bezpieczeństwo na drodze dzielnicowy bliżej nas Kampania bezpieczny senior prawa człowieka bezpieczne wakacje nietrzeźwy kierujący komendant prewencja finał bezpieczna droga do szkoły szkolenie ruch drogowy

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas