Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2016

  W środę, 20 lipca 2016 roku w sali Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej rawscy policjanci obchodzili swoje święto.

 2. Konferencja poświęcona Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz nowej koncepcji pracy dzielnicowego "Dzielnicowy Bliżej Nas"

  O godzinie 10.00, 14 września 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyła się konferencja na temat Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa. Policjanci przybliżyli założenia programu a także omówili nową koncepcję pracy dzielnicowego.

 3. Policjant po służbie udaremnił kradzież sklepową

  Policjant w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy w jednym z rawskich marketów zauważył podejrzanie zachowujących się dwóch mężczyzn. Kiedy jeden z nich wybiegł ze sklepu z koszykiem pełnym towaru, funkcjonariusz doprowadził do odzyskania skradzionych rzeczy.

 4. Konkurs „Odblask – Świeć przykładem”

  Kuratorium Oświaty w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (Wydział Ruchu Drogowego), Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrowie Tryb., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie skierowanym do szkół podstawowych i gimnazjów na noszenie odblasków w drodze do i ze szkoły - „Odblask – Świeć przykładem”.

 5. Piknik Witaj Przedszkolaku z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Na pikniku "Witaj Przedszkolaku" rawscy policjanci nie tylko prezentowali radiowóz i wyposażenie. Korzystając z okazji, że na piknik przyszli dorośli, funkcjonariusze przybliżali także tematykę Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa.

 6. Ruszyła aplikacj "Moja Komenda"

  Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

 7. Szkolenie z zakresu działań antyterrorystycznych

  Dyrektorzy placówek oświatowych i pracownicy urzędów z terenu naszego powiatu uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym zasad postępowania w przypadku zagrożenia atakiem terrorystycznym.

 8. Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb

  Ministerstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.

 9. Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Dzisiaj, 14 września 2016 roku w województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo, anonimowo zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami.

 10. Odpowiedzą za pobicie

  Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Rawy Mazowieckiej , którzy 5 września 2016 roku pobili 48-latka. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala.

Tagi

szkolenie środku odurzające BIP plantacja życzenia kradzież samochodu wypadek poszukiwany turyści kolizja Turniej BRD MSWiA bezpieczna woda komenda zatrzymany sprawca bezpieczeństwo petycje telefon bezpieczeństwa święto policji narkotyki ułatwienia komendant konkurs zatrzymani potrącenie przemoc w rodzinie Moja Komenda pobicie piknik zdarzenia drogowe kradzież konferencja pożar kardzież rozbójnicza punkty karne Ograniczenie ruchu link niebieska karta analiza bezpieczne wakacje kradzież torebki na wyrwę wakacje razem bezpieczniej zatrzyamny mapa zagrożeń antyterroryzm dzielnicowy nietrzeźwy kierujący konsultacje społeczne bezpieczna droga do szkoły

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa