Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie

  Ruszyła XI edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie. Uczniowie klas II szkół podstawowych znowu staną do rywalizacji. Najlepsza drużyna reprezentować będzie nasz powiat podczas finału wojewódzkiego.

 2. Święto Policji 2016

  W środę, 20 lipca 2016 roku w sali Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej rawscy policjanci obchodzili swoje święto.

 3. Konkurs „Odblask – Świeć przykładem”

  Kuratorium Oświaty w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (Wydział Ruchu Drogowego), Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrowie Tryb., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie skierowanym do szkół podstawowych i gimnazjów na noszenie odblasków w drodze do i ze szkoły - „Odblask – Świeć przykładem”.

 4. Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa, konferencja i ruchomy punkt informacyjny. Zapraszamy

  Zapraszamy do ruchomego punktu informacyjnego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 14 września 2016 roku w godzinach 9.00-11.00 obok budynku Starostwa Powiatowego ustawiony będzie radiowóz, w którym będzie można sprawdzić, jak działa mapa zagrożeń oraz jak nanosić na nią informacje.

 5. Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

  Od 1 września 2016 roku rusza aplikacja: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy będą mogli nanosić na nią swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w najbliżeszj okolicy.

 6. Szkolenie z zakresu działań antyterrorystycznych

  Dyrektorzy placówek oświatowych i pracownicy urzędów z terenu naszego powiatu uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym zasad postępowania w przypadku zagrożenia atakiem terrorystycznym.

 7. Poszukiwany Zdzisław Socha

  Policjanci poszukują 56 - letniego mieszkańca Sierzchów. Mężczyzna wyjechał rowerem z domu 21 sierpnia 2016 roku około godziny 4.00 i do chwili obecnej nie kontaktował się z rodziną.

 8. Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Dzisiaj, 14 września 2016 roku w województwie łódzkim ruszył program Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo, anonimowo zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami.

 9. "Dzielnicowy bliżej nas" - nowy program MSWIA

  20 czerwca 2016 roku w MSWiA zaprezentowano program „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to trzeci program z pakietu zmian wprowadzanych w Policji. Pozostałe z programów MSWiA dotyczących Policji to przywracanie zlikwidowanych posterunków oraz mapa bezpieczeństwa.

 10. Areszty dla 13 narkotykowych dilerów

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej w Łodzi współpracując z funkcjonariuszami ze Zgierza i Łowicza rozbili sieć dilerów narkotykowych zajmujących się przemytem substancji odurzających z terenu Holandii. 13 z podejrzanych zostało już tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Tagi

środki odurzające bezpieczna droga do szkoły Mobilny Punkt Informacyjny głuchoniemy środku odurzające zatrzyamny wakacje konkurs pożar samochody nietrzeźwy kierujący kradzież samochodu apel przemoc w rodzinie Tydzień Mediacji zatrzymany sprawca niebieska karta potrącenie szkolenie wypadek poszukiwany analiza BIP kolizja mediacja dzielnicowy mapa zagrożeń konferencja bezpieczne wakacje kradzież narkotyki S8 komenda działania link razem bezpieczniej kardzież rozbójnicza kradzież torebki na wyrwę punkty karne turyści życzenia Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa kradzież rozbójnicza święto policji komendant konsultacje społeczne zdarzenia drogowe regulamin Moja Komenda pobicie zatrzymani

Linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa