Tag Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Rozmiar czcionki
-
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa – w łódzkim wpłynęło ponad 35 tysięcy zgłoszeń Mapy zagrożeń okazały się ważnym i bardzo popularnym narzędziem służącym do identyfikacji i przedstawienia skali oraz rodzaju zagrożeń. To doskonałe źródło wiedzy dla instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.
-
W Babsku i SP 2 o cyberzagrożeniach Na spotkaniach, tym razem z dorosłymi mieszkańcami naszego powiatu, dzielnicowi rozmawiali o cyberzagrozeniach, Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa i programie „Dzielnicowy bliżej nas”
- Rozmawiali z Amazonkami o bezpieczeństwie i nie tylko Dzielnicowi z Rawy Mazowieckiej uczestniczyli w spotkaniu z członkiniami Rawskiego Stowarzyszenia Amazonek. Mówili o bezpieczeństwie, Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa i nowej koncepcji pracy dzielnicowego.
- Piszą o nas w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolicy Lokalna gazeta „Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy” w ostatnim swoim wydaniu opisała wystąpienie dzielnicowego na sesji Rady Miejskiej w Białej Rawskiej. Aspirant sztabowy Grzegorz Malarowicz mówił o nowej formule pracy dzielnicowego i KMZB. Zapraszał także na kolejne spotkania z dzielnicowymi
- Spotkanie dzielnicowego z mieszkańcami wsi Byki Wybór sołtysa wsi był okazją do spotkania z mieszkańcami. Dzielnicowy Grzegorz Malarowicz mówił o bezpieczeństwie i Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa.
- O bezpieczeństwie na drodze, oszustwach "na wnuczka" i Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa na spotkaniu u bialskich senioróww Członkowie Związku Emerytów i Rencistów w Białej Rawskiej spotkali się z dzielnicowym
-
Spotkanie dzielnicowego z mieszkańcami wsi Byki Wybór sołtysa wsi był okazją do spotkania z mieszkańcami. Dzielnicowy Grzegorz Malarowicz mówił o bezpieczeństwie i Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa.
- Mobilny Punkt Informacyjny KMZB w Rawie Na placu przy Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej stanął mobilny punkt informacyjny Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy powiatu mogli sprawdzić i dowiedzieć się, jak działa mapa i jak nanosić na nią zagrożenia.
- Mobilny Punkt Informacyjny Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Mobilny Punkt Informacyjny Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępny będzie dla mieszkańców naszego powiatu 5 października 2016r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na plac przy Miejskim Domu Kultury w godzinach 9.00-11.00.