Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Służymy pomocą - podziękowania dla policjantów

Do Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej wpłynęły podziękowania dla aspiranta Tomasza Mrowińskiego oraz sierżanta sztabowego Michała Bednarskiego z Ogniwa Ruchu Drogowego. Policjanci wykazali się troską i zainteresowaniem. Takie gesty sprawiają policjantom wiele radości i dają satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Treść wiadomości e-mail otrzymanej przez KPP w Rawie Mazowieckiej:

 


Dzień dobry,
chcę z całego serca podziękować Panom Policjantom, którzy byli na patrolu wczoraj po południu (niedziela, 17 stycznia, w godzinach 16.00-19.00) i pomogli mnie i mojemu 3-letniemu synkowi.
 
Mój samochód miał awarię, zjechałam na boczną drogę (skrzyżowanie Konopnicy i Białej), gdzie spędziłam 3 godziny czekając na assistance.
 
Panowie Policjanci podjechali do nas, wykazali się troską pytając czy jest nam ciepło, czy wszystko mamy, czy działa nam ogrzewanie itd. Zaproponowali dodatkową pomoc, gdyby cos się u nas pogorszyło. 
 
Być może nie była to dla Państwa najbardziej wymagająca interwencja, ale dla mnie miało to ogromne znaczenie, ponieważ byłam sama z małym dzieckiem, prawie 100 km od domu, na mrozie i nie miałam pewności, czy auto będzie dobrze działało i czy nie będziemy marznąć. 
 
Po tej krótkiej rozmowie od razu poczułam się pewniej i bardziej bezpiecznie, a zważywszy na okoliczności to była bardzo duża pomoc.
 
Ps. Proszę przekazać Policjantom, że okazało się, że
popsuła się rura intercoolera i już wszystko jest naprawione :-) 
 
 

mł. asp. Małgorzata Lewandowska

  • belka z napisem policja w zimowej scenerii