Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE - konkurs plastyczny

Komenda Powiatowa Policji oraz Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”. Konkurs wpisuje się w projekt EDWARD (European Day Without a Road Death) - realizowany w ramach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Szczegółowy regulamin w załączniku na naszej stronie.

Namaluj i wygraj nagrodę!

Wspólnie z Miejskim Domem Kultury zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0-IV z terenu miasta Rawa Mazowiecka i powiatu rawskiego. Zadaniem uczniów jest przedstawienie w formie graficznej tematu głównego konkursu, czyli „JESTEM BEZPIECZNY na drodze”. Technika dowolna. 

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

I – klasy 0-II – format pracy A4

II – klasy III-IV – format pracy A3

Prace należy dostarczyć najpóźniej do poniedziałku, 14 września (do godz. 16.00) do siedziby MDK przy ul. Krakowskiej 6C.

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Konkurs zostanie podsumowany w piątek, 18 września podczas plenerowej akcji organizowanej przez rawskich policjantów #projektEDWARD, która odbędzie się na placu przy Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Jej elementem będzie również wystawa pokonkursowa.

Konkurs wpisuje się w projekt EDWARD (European Day Without a Road Death) - realizowany w ramach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. Szczegółowy regulamin w załączniku na naszej stronie.

 

  • plakat zachęcający do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

Pliki do pobrania

  • 42 KB