Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelne potrącenie pieszej na ulicy Tomaszowskiej Rawie Mazowieckiej

  Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Apelujemy o rozwagę!

 2. Zaginiony Bogusław Mirowski

  Policjanci z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej poszukują zaginionego Bogusława Mirowskiego

 3. TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO

  W najbliższy czwartek rozpocznie się kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, która potrwa do 15 grudnia. W tym czasie kierowcy mogli będą, w wybranych terminach, w siedmiu stacjach diagnostycznych na terenie powiatu rawskiego oraz w warsztatach Zespołu Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Zwolińskiego 46 bezpłatnie skontrolować światła pojazdu.

 4. Zaginięcia

  Sezon grzybowy służy zaginięciom osób. Co zrobić, żeby uniknąć takich sytuacji? Przedstawiamy także „fakty i mity o zaginięciach osób w Polsce”.

 5. Przywłaszczyli sobie znalezione pieniądze

  Policjanci z rawskiej komendy zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grójeckiego, którzy będąc w kinie przywłaszczyli sobie ponad 2,5 tysiąca zł ze znalezionego portfela. Grozi za to kara do roku pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali przywłaszczone pieniądze.

 6. Nowy policjant w Rawie Mazowieckiej.

  Uroczyste ślubowanie policjantki, która wstąpiła w szeregi rawskiej policji.

 7. Płonący samochód na S8

  Policjanci zabezpieczali fragment drogi na S8. Osobowy opel astra stanął w płomieniach.

 8. LEPIEJ GRAĆ NIŻ PIĆ I BRAĆ

  Pod takim hasłem rozegrany został II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej. Sportowej rywalizacji towarzyszyły inne atrakcje. Wszystko to w ramach Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny oraz programów :Kręci mnie Bezpieczeństwo" i "Razem Bezpieczniej".

 9. Szkolenie dla strażaków OSP z zakresu kierowania ruchem

  W ramach szkolenia podstawowego dla strażaków ratowników OSP policjanci z Rawy przeprowadzili zajęcia z kierowania ruchem.

 10. Policjanci apelują do kierujących o rozwagę! Dwa tragiczne wypadki na terenie powiatu rawskiego

  Po tragicznym weekendzie na drogach powiatu rawskiego jest nadal niebezpiecznie. Zaledwie w ciągu dwóch dni doszło do czterech zdarzeń drogowych, a trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Tagi

szkolenie nietrzeźwy kierujący kolizja prewencja MSWiA analiza zatrzymany nietrzeźwi kierujący KMZB PAB bezpieczeństwo na drodze bezpieczny senior bezpieczeństwo dopalacze spotkanie piknik odblaski ruch drogowy narkotyki zatrzymany sprawca handel ludźmi poszukiwany życzenia Turniej BRD wypadek śmiertelny wypadek środki odurzające niechronieni uczestnicy ruchu drogowego święto policji rowerzysta kradzież Kampania bezpieczna droga do szkoły turniej piłki nożnej pieszy mapa zagrożeń zatrzymani sprawcy profilaktyka konkurs dzielnicowi debata dzielnicowy wypadek drogowy bezpieczne wakacje senior dzielnicowy bliżej nas rozbój kradzież z włamaniem pobicie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Linki