Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zatrzymali 34 letniego sprawcę rozboju

  22 lutego 2021 roku policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej zatrzymali 34 letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który jest podejrzany o to, że 19 lutego 2021roku przy użyciu gazu pieprzowego a następnie uderzając pokrzywdzonego skradł telefon komórkowy oraz pieniądze. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut rozboju za który, grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 2. Policyjna czujność także poza służbą

  Policjant wydziału kryminalnego rawskiej komendy, będąc poza służbą ,ustalił sprawcę wypadku drogowego, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki czujności i spostrzegawczości policjanta mieszkaniec powiatu grójeckiego nie uniknie odpowiedzialności. 28-latkowi grozi kara do 4,5 roku pozbawienia wolności.

 3. “Chodź, opowiem Ci bajeczkę” - akcja z udziałem rawskiej policjantki

  Rawska komenda otrzymała zaproszenie do udziału w akcji „Chodź, opowiem Ci bajeczkę”. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej. Jaką bajkę mogliśmy wybrać? Oczywiście o naszej pracy.

 4. TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

  W dniach od 22 do 28 lutego 2021 roku obchodzony będzie Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej. Uczestniczyć będą w niej także policjanci z komend województwa łódzkiego.

 5. Przywłaszczyli sobie znalezione pieniądze

  Policjanci z rawskiej komendy zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grójeckiego, którzy będąc w kinie przywłaszczyli sobie ponad 2,5 tysiąca zł ze znalezionego portfela. Grozi za to kara do roku pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali przywłaszczone pieniądze.

 6. POŻEGNANIE MŁODSZEGO INSPEKTORA BARTŁOMIEJA KARCHA

  W rawskiej komendzie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki pożegnał się Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej – młodszy inspektor Bartłomiej Karch. Komendant służbę w Rawie Mazowieckiej pełnił od blisko pięciu lat. Teraz będzie kierował łowicką jednostką.

 7. Ciężko ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!!!

  Marcin na co dzień pełni służbę patrolową na terenie V KP Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 15 grudnia 2017 roku około godziny 17:40 wraz z koleżanką z patrolu został wezwany do jednego z mieszkań przy ulicy Przemysłowej w Łodzi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w jednym z mieszkań pod drzwiami leży ranna kobieta. Chęć niesienia pomocy skończyła się dla niego tragicznie.

 8. Tragiczny wypadek na S-8

  Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i przebieg tragicznego w skutkach wypadku na trasie S-8. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch mężczyzn w wieku 38 i 39 lat podróżujących mercedesem. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

 9. Piszą o nas w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolicy

  Lokalna gazeta „Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy” w ostatnim swoim wydaniu opisała wystąpienie dzielnicowego na sesji Rady Miejskiej w Białej Rawskiej. Aspirant sztabowy Grzegorz Malarowicz mówił o nowej formule pracy dzielnicowego i KMZB. Zapraszał także na kolejne spotkania z dzielnicowymi.

 10. Zapraszamy na spotkanie z dzielnicowym

  Dzielnicowy - aspirant sztabowy Grzegorz Malarowicz z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej zaprasza mieszkańców Babska, Wólki Babskiej, Franopola i Studzianka na spotkanie w dniu 17 marca 2017 roku o godzinie 18.00 w sali OSP w Babsku.

Tagi

rowerzysta wypadek handel ludźmi pieszy zatrzymani sprawcy pobicie profilaktyka KMZB nietrzeźwi kierujący dopalacze odblaski mapa zagrożeń senior kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą bezpieczeństwo kolizja życzenia bezpieczny senior niechronieni uczestnicy ruchu drogowego ruch drogowy nietrzeźwy kierujący MSWiA PAB analiza konkurs kradzież Kampania środki odurzające prewencja turniej piłki nożnej dzielnicowi zatrzymany bezpieczne wakacje dzielnicowy spotkanie piknik szkolenie święto policji zatrzymany sprawca rozbój Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczna droga do szkoły poszukiwany narkotyki wypadek drogowy kradzież z włamaniem debata wypadek śmiertelny dzielnicowy bliżej nas bezpieczeństwo na drodze

Linki