Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek na S-8

  Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i przebieg tragicznego w skutkach wypadku na trasie S-8. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło dwóch mężczyzn w wieku 38 i 39 lat podróżujących mercedesem. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

 2. Wspólnie z kilkoma szkołami obchodziliśmy Dzień Praw Człowieka

  Światowy Dzień Praw Człowieka przypada na 10 grudnia. W naszym powiecie obchodzony był przez kilka dni.

 3. Piszą o nas w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolicy

  Lokalna gazeta „Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy” w ostatnim swoim wydaniu opisała wystąpienie dzielnicowego na sesji Rady Miejskiej w Białej Rawskiej. Aspirant sztabowy Grzegorz Malarowicz mówił o nowej formule pracy dzielnicowego i KMZB. Zapraszał także na kolejne spotkania z dzielnicowymi.

 4. Płonący samochód na S8

  Policjanci zabezpieczali fragment drogi na S8. Osobowy opel astra stanął w płomieniach.

 5. Kryminalni zabezpieczyli blisko 90 gramów amfetaminy

  Dobre rozpoznanie kryminalnych z Rawy Mazowieckiej doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Policjanci łącznie zabezpieczyli blisko 90 gramów amfetaminy i prawie 5 gramów marihuany. 28 – latek usłyszał zarzut posiadania, a jego 40 - letni kolega posiadania znacznej ilości oraz udzielania środków odurzających.

 6. Konkurs Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie

  Ruszyła XII edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie. Uczniowie klas II szkół podstawowych znowu staną do rywalizacji. Najlepsza drużyna reprezentować będzie nasz powiat podczas finału wojewódzkiego.

 7. LEPIEJ GRAĆ NIŻ PIĆ I BRAĆ

  Pod takim hasłem rozegrany został II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej. Sportowej rywalizacji towarzyszyły inne atrakcje. Wszystko to w ramach Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny oraz programów :Kręci mnie Bezpieczeństwo" i "Razem Bezpieczniej".

 8. Wypadki na drogach powiatu rawskiego

  Na drodze między Jajkowicami a Broniewem w gminie Sadkowice doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalają co było przyczyną śmierci kierowcy. W kolejnym zdarzeniu małżeństwo z obrażeniami ciała trafiło do rawskiego szpitala.

 9. Wypadek w Podsędkowicach

  O dużym szczęściu mogą mówić osoby uczestniczące w wypadku drogowym w miejscowości Podsędkowice gmina Biała Rawska. Po uderzeniu w drzewo w samochodzie zakleszczony został kierujący i jego pasażerka. Oboje zostali przewiezieni do szpitali. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej pod nadzorem prokuratora.

 10. LEPIEJ GRAĆ NIŻ PIĆ I BRAĆ

  Pod takim hasłem rozegrany został I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej. Sportowej rywalizacji towarzyszyły inne atrakcje. Wszystko to w ramach Obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Wszystko to w ramach programów :Dzielnicowy Bliżej Nas" i "Razem Bezpieczniej".

Tagi

dzielnicowy bliżej nas zatrzymani sprawcy konkurs środki odurzające bezpieczeństwo szkolenie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa pobicie KMZB zatrzymany pieszy debata profilaktyka wypadek Turniej BRD odblaski zatrzymany sprawca dopalacze rowerzysta piknik handel ludźmi wypadek śmiertelny dzielnicowy PAB dzielnicowi niechronieni uczestnicy ruchu drogowego poszukiwany MSWiA spotkanie kradzież kradzież z włamaniem Kampania nietrzeźwy kierujący wypadek drogowy życzenia nietrzeźwi kierujący kolizja bezpieczny senior bezpieczne wakacje bezpieczeństwo na drodze mapa zagrożeń ruch drogowy prewencja święto policji senior bezpieczna droga do szkoły analiza turniej piłki nożnej narkotyki rozbój

Linki